Vista Sw Fotoselli Kapı

Vista Sw Fotoselli Kapı

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte yeni ürünler daha akıllı ürünler ortaya çıkmaktadır. Fotoselli kapı türleri de teknolojiye ayak uydurmakta ve daha modern sistemler ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Onay vista sw fotoselli kapı türüdür.

Radarlı kapı sistemleri arasında tek tuş ile ayarlanabilen Onay vista sw fotoselli kapı türü en çok tercih edilen fotoselli kapı türlerinden bir tanesidir. Bu kapı türünde limit switch tipi endoker ve mekanik stop gibi özellikler yer almaktadır.

Bu kapı türünde termik kontrolü de kendi içerisinde bulunan kontrol mekanizmasından sağlanmaktadır. Bu kapı türü üç ile altı saniye arasında açılma hızı ve dört ile onbeş saniye arasında kapanma hızına da sahiptir. Bu kapı türü maksimum yaklaşık yüz derecelik açılma açısına sahiptir. Bu kapı türü sıfırın altındaki derecelerde dahi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu kapı türü akü ile de çalışabilmektedir.

Çeşitli fiyat aralıklarında bulunan Onay vista sw fotoselli kapı türü sürekli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte yeni ürünler daha akıllı ürünler ortaya çıkmaktadır. Fotoselli kapı türleri de teknolojiye ayak uydurmakta ve daha modern sistemler ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bft vista sw fotoselli kapı türüdür.

Radarlı kapı sistemleri arasında tek tuş ile ayarlanabilen Onay vista sw fotoselli kapı türü en çok tercih edilen fotoselli kapı türlerinden bir tanesidir. Bu kapı türünde limit switch tipi endoker ve mekanik stop gibi özellikler yer almaktadır. Bu kapı türünde termik kontrolü de kendi içerisinde bulunan kontrol mekanizmasından sağlanmaktadır. Bu kapı türü üç ile altı saniye arasında açılma hızı ve dört ile onbeş saniye arasında kapanma hızına da sahiptir. Bu kapı türü maksimum yaklaşık yüz derecelik açılma açısına sahiptir. Bu kapı türü sıfırın altındaki derecelerde dahi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu kapı türü akü ile de çalışabilmektedir.

Çeşitli fiyat aralıklarında bulunan Onay vista sw fotoselli kapı türü sürekli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

 

Duyurular

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

İrtibat Bilgilerimiz

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) onayotomatikkapi.com.tr
+90 542.773.4521
+90 224.443.6629