Çelik Kepenk Sistemleri

Çelik Kepenk Sistemleri

Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır.

Galvaniz Çelik Sistemler

Estetik ile güvenlik birarada!

Galvaniz Çelik SistemlerGalvaniz çelik sistemler ve alüminyum sistemler olmak üzere ikiye ayrılan otomatik kepenk sistemleri rahatlık, estetik ve güvenliği ön planda tutan müşterilerimizin tercihidir.

Galvaniz çelik sistemler güvenliğin ön planda olduğu tüm mekânlarda tercih edilmektedir

İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı kepengin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Çelik ve güçlendirilmiş poliüretandan imal edilen profiller, korozyon oluşumuna imkan tanımamakta, işyerinizin ısı ve ses izalasyonunu sağlamaktadır. Alt etek lastikleri ve oluklara monte edilmiş özel fırçalar sayesinde ortam şartları ve güneş ışınlar, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak, iş yerinizin temiz ve uzun ömürlü olmasını saşlar.

Uzaktan kumandalı ve butonlu olarak açma özelliği ile size yüksek yaşam standartı sunar. İsteğe bağlı olarak elektrik kesintilerine karşı ups takılma özelliğine sahiptir.

Türkiye'de Kepenkler herhangi tesislerinde açıklıklar güvenlik yüksek düzeyde sağlamak çelik kepenkleri geniş bir yelpazede sunuyor.

Çelik kepenk "dışarıda" ve korumak olabilir ne olursa olsun girişleri arasında ekstra bir bariyer ekleyerek tesislerinde yetkisiz erişimi ve vandalizm önlemek için kullanılır. Bizim kepenkleri birçoğu böyle rates en kendi bütünlüğü ihtiyaçları doğrultusunda test edilmiş ek bir ücret karşılığında "By Design Güvenli" olarak bir güvenlik akreditasyonu ile gelebilir.

Ne zaman açık, kepenkleri kapı üzerinde ve yolumdan deklanşör ve mekanizma deposu olarak neredeyse engelsiz diyafram sağlar. Ayrıca, kapılar zor ve gerekli az bakım ile uzun bir hayat var. Onlar genişliğinde 10000 mm'ye kadar temin edilebilir.

Çelik Kepenk Sistemleri Uygulama Alanları

  • Depolar
  • Fabrikalar
  • Yükleme bölmeleri
  • Yüksek güvenlik seviyesi gereklidir Diğer alanlar.

 

Duyurular

Hakkımızda

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

İrtibat Bilgilerimiz

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
info (@) onayotomatikkapi.com.tr
+90 542.773.4521
+90 224.443.6629